Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Убодни Пили

Убодни Пили
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, 570W, агол на рез 0-45,max рез во дрво 65mm,..
2.490 ден.
Моќна убодна пила со систем за брзо менување пилови листови. Универзален прифат за сите стандарди. М..
6.595 ден. 5.590 ден.
Карактеристики: Пилата е наменета за сечење дрво, пластика, метали, градежни материјали, како и друг..
8.890 ден. 7.990 ден.
НАпон/фреквенција 230V/50Hz Брзина 0-3000/min, агол на режење 45°, рез во дрво 110mm, max р..
3.590 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 650W, брзина 800-3000..
4.590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...