Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Циркуларни Пили

Циркуларни Пили
Прикажи:
Подреди по:
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1600W, брзина 5000 /..
7.490 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон/фреквенција 230V/50Hz, влезна моќност 705 W, вртежи 4500/мин, диск 89 мм, ..
8.990 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 900W, брзина 3000-5500/min, маса 2,9..
8.729 ден. 5.990 ден.
Циркуларна пила  наменета за попречни и закосени резови во дрво, иверица до длабочина од 55mm. ..
5.990 ден.
Циркуларна пила, 185mm, 1400W, PREMIUM
8893006
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1400W, брзина 4500 /..
5.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...