Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Аголни Пили

Аголни Пили
Прикажи:
Подреди по:
Циркуларна пила со метална основа, 1450W, 210x1,6x30mm, EXTOL CRAFT
405412
Нема Залиха
Малaта електричнa циркуларна пила EXTOL CRAFT, e алатка наменета за надолжно и попреч..
5.690 ден.
Циркуларна аголна пила со метална основа, 1800W, 250mm, со лизгач и ласер
405425
Нема Залиха
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, 1800W, 4500/min, 250*1,9*30mm SK плочки 3,2m..
11.890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...