Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

За Брусилки

За Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Навлака кружна, фротир памучен 2пар.∅180-240мм.
10630
Нема Залиха
Главни технички параметри:∅180-240мм.навлака за полирање ..
190 ден.
Главни технички параметри: сет за линеарна брусилка 100пар.дијаметар на прифат 3,2mm. ..
635 ден.
Главни технички параметри: дијаметар на оска 3.2mm,прибор за брусење, мазнење и груба обработка на д..
395 ден.
Главни технички параметри: дијаметар на носач 3,2mm електроника, прецизна механика, оптика..
490 ден.
Главни технички параметри: дијаметар на оска 3,2mm, max 30.000 rpm гранулација P150 ..
290 ден.
Главни технички параметри: дијаметар на оска 3,2mm, дијаматски диск наменет за сечење челикпорц..
190 ден.
Хартиена кеса за прашина, 10пар, за 8794008, EXTOL INDUSTRIAL
8794008-59
Нема Залиха
Главни технички параметри: за индустриска правосмукалка 8794009. ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...