Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разно

Разно
Прикажи:
Подреди по:
Резервна жица за електричен секач за стиропор за модел КРАФТ, код на производ 417240 ..
249 ден.
Сет продолжетоци 6пар за 419310 (заварувач за пласт.цевки), EXTOL CRAFT
419310A
Нема Залиха
Главни технички параметри:  продолжетоци ∅20, 25, 32, 40, 50 и 63mm во хартиена кутија ..
980 ден.
Калај 99,3% Sn, 100g
8732003
Нема Залиха
Тeхнички параметри: Состав 99,3% Sn Работна температура 227°C. ..
499 ден.
Главни технички параметри: за 8793403 (710W електрична машина, 82 мм)   ..
490 ден.
Благодарение на односот на Sn60 / Pb40 се добива најниска оперативна температура од 188° C ..
349 ден.
Црево за 8893022
8893022H
Нема Залиха
Главни технички параметри:∅85x0,6x14,7mm ..
0 ден.
Loading...
Loading...
Loading...