Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

За Акумулаторски Алат

За Акумулаторски Алат
Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторска батерија  14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење  3-5h), EXTOL CRAFT
402315A
Нема Залиха
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h),..
999 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402318, (18V, 1200mAh, полнење 1h), EXTOL ..
1.790 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402319 (1300mAh, полнење 1h), EXTOL CRAFT ..
1.490 ден.
Адаптер 12V
402400A
Нема Залиха
за акумупаторски одвртувач 402400 ..
399 ден.
Брз полнач 14.4V, времетраење 1,5h, за акумулаторски одвртѕвач 8791151 ..
790 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 9,6V NiCd, капацитет 1500 mAh, полнење 1h, за 8891..
1.955 ден.
Loading...
Loading...
Loading...