Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

За Дупчалки

За Дупчалки
Прикажи:
Подреди по:
Навој 1/2", за акумулаторски одвртувачи, со патентирано JACOBS тело од едно парче метал со clic..
799 ден.
Главни технички параметри: опис: опсег на вилица 22/ширина 100mm, детален опис: распон на отвор при ..
1.370 ден.
Главни технички параметри: опис: вилици 18/80mm ширина детален опис: распон на отвор за монтажа 82mm..
990 ден.
Пумпа за на бормашина, за 1/2" и 3/4" црево, max. 50l/min, EXTOL CRAFT
9740
Нема Залиха
Главни технички параметри: max. 50l/min опис: дијаметар на грло  3/4", излезен притисок 3 ..
599 ден.
Правоаголен футер за дупчалка, опсег на држач на бургии 0,8-10mm, прифат 3/8"-24UNF, EXTOL PREMIUM
8898012
Нема Залиха
Технички параметри: Приклучок од полн метал кој се користи за дупчење на тешко достапни места. Самос..
1.490 ден.
Алатка за острење бургии со камен, ∅3,5-10mm за на бормашина
620
Нема Залиха
Главни технички параметри: ∅3,5-10mm. Состав: 2 камчиња за острење. Се монтира на футер од бор..
575 ден.
Loading...
Loading...
Loading...