Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Акумулаторски Алат

Акумулаторски Алат
Прикажи:
Подреди по:
Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки. Гла..
1.390 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Практичен  безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки. Со кори..
1.549 ден.
Акумулаторска линеарна брусилка3,6 V Li-ion, 1300mAh
402200
Нема Залиха
Карактеристики:Акумулаторската линеарна брусилка е наменета за фино брусење,  мелење, гравирање..
Прашај за Цена
Практичен и лесен одвртувач наменет за завртување и одртување навртки и дупчење во дрво, метал и пла..
2.890 ден.
Акумулаторски одвртувач 14,4V Li-ion (x1), 1500mAh
402420
Нема Залиха
Практичен, лесен, акумулаторски одвртувач, наменет за прицврстување и олабавување на завртки или зав..
3.490 ден.
Акумулаторска хефталка,3,6V Li-ion, 1300mAh
402900
Нема Залиха
Карактеристики: Многу практична безжична хефталка со адаптер,е дизајнирана за прикачување на текстил..
Прашај за Цена
Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh
8791115
Нема Залиха
Батерија 18V Li-ion (2x), капацитет 4000 mAh, брзини I. 0-500/min, II. 0-1600/min, број на..
9.890 ден.
Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со две брзини со извонредно компактни димензии, и е со висок в..
5.990 ден.
Лесниот и моќен акумулаторски двобрзински одвртувач и дупчалка со ударен чекан, овозможува силен уда..
9.890 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:батерија 20V Li-јон, капацитет на батеријата 2000mAh,брзина 0-2200 / мин, број ..
7.990 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:батерија 20V Li-јон,капацитет на батеријата 2000mAh, дијаметар на диск 125мм, ..
8.490 ден.
Сет акумулаторски одвртувач+ударен одвртувач, 14.4V Li-ion (2x), 1500mAh
8798300
Нема Залиха
Сетот од одвртувач и ударен клуч, е голем помошник за секој професионалец. Лесен и моќен 2-брзински,..
8.990 ден.
Главни технички параметри: Моќен 2-брзински одвртувач со висок вртежен момент за одвртување и дупчењ..
6.227 ден.
Главни технички параметри: Моќен двобрзински одвртувач со висок вртежен момент за одвртување и дупче..
7.990 ден.
Главни технички параметри: Моќен 2-брзински одвртувач со висок вртежен момент за интензивно одвртува..
6.990 ден.
Главни технички параметри: Напон 18V, брзина 0-2200/min, висина на осцилации 18mm, агол на сечење 0-..
2.990 ден.
Акумулаторски одвртувач,  18V Li-ion (2x), 1500mAh со LED осветлување
8891114
Нема Залиха
Главни технички параметри: Брзини I. 0-400/min, II. 0-1500/min. Футер полуметален 3/8"..
6.190 ден.
Лесен и моќен дво-брзински акумулаторски одвртувач кој доаѓа во компактна големина и е идеален за ду..
4.690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...