Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Зашрафувачи

Зашрафувачи
Прикажи:
Подреди по:
Двобрзински одвртувач погоден за одвртување/завртување за завртки и навртки и дупчење без удар во др..
2.990 ден.
Погоден за фиксирање гипскартон и меко дрво. Лесен и комфорен држач кој овозможува работa без многу ..
3.990 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 950W, брзина 2300/min, max ударен мо..
5.990 ден.
Електричен ударен клуч, 850W, EXTOL PREMIUM, WR 330 E
8890602
Нема Залиха
Електричен ударен клуч Extol Premium WR 330 Е е наменет за затегнување и одвртување на навртки на св..
5.470 ден.
Loading...
Loading...
Loading...