Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ударни Чекани за Кршење

Ударни Чекани за Кршење
Прикажи:
Подреди по:
КАРАКТЕРИСТИКИ Благодарение на малата тежина од 5,5 кг, може да се користи подолг временски перио..
15.490 ден.
Моќен ударен чекан, идеален за  дупчење, сечење во ѕид и бетон. Робусен индустриски дизајн. Со ..
22.990 ден.
Електричен ударен чекан со анти-вибрационен систем, SDS max, 1100W, 9J
8790100
Нема Залиха
Моќен ударен чекан за кршење и дупчење со SDS max прифат. Дупчење во бетон 35 mm. Со анти-вибрационе..
15.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...