Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ударни Чекани за Дупчење и Кршење

Ударни Чекани за Дупчење и Кршење
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 1250W, брзина 450/min, брзина ..
13.490 ден.
Моќен ударен чекан за кршење и дупчење со SDS max прифат. Дупчење во бетон 35 mm. Со анти-вибрационе..
18.490 ден.
Електричен ударен чекан со анти-вибрационен систем, SDS MAX, 1350W, 14J
8790101
Нема Залиха
Моќен ударен чекан, идеален за  дупчење, сечење во ѕид и бетон. Робусен индустриски дизајн. Со ..
22.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...