Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Дупчалки

Дупчалки
Прикажи:
Подреди по:
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во различни материјали, вклучувајќи ѕидарски и порозен бето..
3.690 ден.
Многу моќна и стабилна ударна дупчалка со моќен мотор со моќност од 1050W и футер со опсег на стегањ..
5.590 ден.
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во различни материјали, вклучувајќи ѕидарски и порозен бето..
4.190 ден.
Моќна дупчалка со висококвалитетни лагери и запчаници, за професионална работа и долготрајно оптовар..
4.890 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL PREMIUM, ID 1100 K
8890048
Нема Залиха
Моќна 2-брзинска ударна дупчалка со метален футер, наменета за дупчење во ѕид,метал, мешање бои со м..
5.369 ден.
Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL PREMIUM
8890052
Нема Залиха
Многу моќна и стабилна ударна дупчалка со моќен мотор со моќност од 1100W. Дизајнирана е специјално ..
5.470 ден.
Ударна дупчалка со клик-лок футер,550В
8890015
Нема Залиха
 Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, 550W, брзина 0-3000/min, почеток на уд..
2.490 ден.
Ударна дупчалка 550W
8890014
Нема Залиха
Напон/фреквенција 230V/50Hz, 550W, брзина 0-3000/min, почеток на удари 0-48000/min, метален футер, 1..
2.290 ден.
Ударна дупчалка  1050W, EXTOL INDUSTRIAL, HDD 1050 C
8790051
Нема Залиха
Моќна дупчалка со 2 брзини, висококвалитетни лагери и запчаници, за професионална работа и долготрај..
6.690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...