Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Топловоздушни Фенови

Топловоздушни Фенови
Прикажи:
Подреди по:
Топловоздушниот фен е наменет за депонирање површини за отстранување на облоги (бои, лакови), з..
4.790 ден.
Топловоздушен фен, 2000W, 50 - 600°C, EXTOL PREMIUM HG 20 ET
8894801
Нема Залиха
Моќен фен со континуирана променлива температура, посебно погоден за отстранување боја, налепници, в..
2.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...