Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пиштоли за Лемење

Пиштоли за Лемење
Прикажи:
Подреди по:
Лесен леткум за прецизно лемење електрични и електронски кола. Главни технички параметри: напон /фре..
599 ден.
Одлични перформанси и обликувана дршка за удобна работа. Модел 9923 во куфер со додатоци. Главни тех..
1.290 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон/фреквенција 230V/50Hz, влезна моќност 70 W, поставување на температурата..
1.890 ден.
Моќна станица за лемење со микропроцесор со температурен опсег 200-450 ° C, со LCD дисплеј и фин..
4.490 ден.
Лесен за користење, модел 9920 во куфер без додатоци. Главни технички параметри: напон / фреквенција..
799 ден.
Аналогната станица за лемење е наменета примарно за лесно лемење кое бара прецизност и контрола на т..
1.690 ден.
Лесен за ракување, моделот 9921 доаѓа во куферче со додатоци. Главни технички спецификации: напон..
1.190 ден.
Пиштол за плстика на плин ∅11mm
8899007
Нема Залиха
За пластика, керамика, кожа, картин, дрво.Температура на лепење 150°C, време на актувација cca 1..
2.500 ден.
Пиштол за лемење со трансформатор, 175W, EXTOL CRAFT
9922
Нема Залиха
Одлични перформанси и обликувана дршка за удобна работа. Модел 9922 во куфер без додатоци. Главни те..
735 ден.
Пиштол за лемење со трансформатор и контрола на температура 200W, EXTOL PREMIUM
8894510
Нема Залиха
Пиштол за лемење кој примарно е наменет за меко лемење и лепење и одлепување на пластика, и горење н..
1.799 ден.
Loading...
Loading...
Loading...