Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици

Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Електрични ножици се наменети за брзо сечење лим без отпад, и сечење полн и перфориран лим, и лим од..
6.270 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230 V / 50 Hz, потрошувачка на енергија 600 W, максимална ..
7.690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...