Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Лим

Ножици за Лим
Прикажи:
Подреди по:
Електрични ножици се наменети за брзо сечење лим без отпад, и сечење полн и перфориран лим, и лим од..
6.270 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230 V / 50 Hz, потрошувачка на енергија 600 W, максимална ..
7.690 ден.
Електрични ножици за ребраст лим, 500W, EXTOL INDUSTRIAL, IES 16-500
8797205
Нема Залиха
Електрични ножици се наменети за сечење на рамен, брановиден и трапезоиден лим без изобличување и де..
7.370 ден.
Loading...
Loading...
Loading...