Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Правосмукалки

Правосмукалки
Прикажи:
Подреди по:
Правосмукалка за пепел, 18 литри, EXTOL CRAFT
417230
Нема Залиха
Правосмукалката за пепел е првенствено наменета за чистење на ладен пепел од печки, камини, и скари ..
3.290 ден.
Повеќенаменска правосмукалка 30l, 6m  кабел, 3m црево, 1400W
8895800
Нема Залиха
За суво и влажно чистење. Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1400W, волумен на контејнер за течнос..
10.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...