Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Мултифункционален Алат

Мултифункционален Алат
Прикажи:
Подреди по:
Мултифункционален осцилирачки алат е наменет за сечење на дрвени материјали, пластика, гипс картон и..
4.990 ден.
Наменет е за режење и сечење дрвени материјали, пластика, гипскартон и меки метали (бакар,алуминиум,..
3.990 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Мултифункционална електрична брусилка, 300W, EXTOL CRAFT
417220
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 300W, брзина 15000-21000/min, т..
3.590 ден.
Мултифункционална електрична брусилка, 180W, EXTOL CRAFT
417221
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 180W, брзина 15000-21000/min, а..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...