Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сетови електричен алат

Сетови електричен алат
Прикажи:
Подреди по:
Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се..
5.490 ден.
Сет кој ги содржи најпопуларните 2 електрични алатки-акумулаторски одвртувач и аголна брусилка. Лесн..
8.690 ден. 6.990 ден.
Сет акумулаторски одвртувач+ударен одвртувач, 14.4V Li-ion (2x), 1500mAh
8798300
Нема Залиха
Сетот од одвртувач и ударен клуч, е голем помошник за секој професионалец. Лесен и моќен 2-брзински,..
8.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...