Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Заварувачи за Пластични Цевки

Заварувачи за Пластични Цевки
Прикажи:
Подреди по:
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ: висока моќност 875W, специјален осигурувач за да се спречи прегревање и..
2.190 ден.
Електричен заварувач погоден за заварување на пластични цевки 16-32 mm. Се користи за заварување на ..
4.270 ден.
Електричен заварувач за пластични цевки, 800W, 0-300°C, EXTOL CRAFT
419312
Нема Залиха
Главни технички параметри Наменет е за заварување на цевки за вода во домаќинсто, опремен е со анало..
2.290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...