Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Инвертори за Заварување

Инвертори за Заварување
Прикажи:
Подреди по:
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, струја на заварување 10-120А, напон без оптов..
6.990 ден.
Професионалните Extol® Industrial инвертори за заварување, се трета генерација апарати за M..
16.990 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, струја на заварување 10-160А, напон без оптовару..
10.990 ден.
Професионалните Extol® Industrial инвертори за заварување, се трета генерација апарати за M..
18.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...