Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градина

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: за поврзување на две црева. Материјал: ABS ..
35 ден.
Главни технички параметри: прилагодување на начинот на распрснување од фино распрснување до Џет млаз..
79 ден.
PE церада во зелено-сина боја, со нерѓосувачки метални алки на секои 100cm, двострано ламиниран..
220 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Абразивни исечоци може да се користат во работи за чистење на домаќинствата как..
499 ден. 449 ден.
PE церада во зелено-сина боја, со нерѓосувачки метални алки на секои 100cm, двострано ламиниран..
439 ден.
Loading...
Loading...
Loading...