Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Секири и Клинови

Секири и Клинови
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Дршка од најлон, зајакната глава, со слој од тефлон, заштитна футрола од ..
890 ден.
Главни технички параметри: лесна дршка од синтетички полимер најлон,  глава прекриена со тефлон..
1.190 ден.
Секира за расцепување на дрвени трупцисо фиберглас дршка со TRP гума против пролизгување, глава заја..
1.490 ден.
Секира за расцепување, 1000g, дршкa фиберглас, EXTOL PREMIUM
8871280
Нема Залиха
Главни технички параметри: Дршка од фиберглас 60cm, со TPR гума против пролизгување, квалитетна глав..
699 ден.
Loading...
Loading...
Loading...