Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Секири

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Дршка од најлон, зајакната глава, со слој од тефлон, заштитна футрола од ..
890 ден.
Главни технички параметри: лесна дршка од синтетички полимер најлон,  глава прекриена со тефлон..
999 ден.
Секира, фиберглас дршка со nylon, 1250g, дршка 700mm, EXTOL PREMIUM
8871266
Нема Залиха
Главни технички параметри: дршка со nylon, 1250g, дршка 700mm, EXTOL PREMIUM ..
0 ден.
Секира за расцепување, 1000g, дршкa фиберглас, EXTOL PREMIUM
8871280
Нема Залиха
Главни технички параметри: Дршка од фиберглас 60cm, со TPR гума против пролизгување, квалитетна глав..
699 ден.
Секира за расцепување 3kg
8871288
Нема Залиха
Секира за расцепување на дрвени трупцисо фиберглас дршка со TRP гума против пролизгување, глава заја..
1.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...