Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разно

Разно
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: : -30/+50°C внатрешен и надворешен, парафинско полнење. ..
99 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ четките се погодни за разни работи за чистење во домот и работилницата; на пр. ..
699 ден.
Употреба за собирање и носење лисја, градинарски отпад и други лесни материјали Корпа од армира..
399 ден.
Технички карактеристики надворешен дијаметар на око од 23 mm и внатрешен дијаметар од 12 mm ..
290 ден.
Мачета, 44cm, пластична рачка, EXTOL CRAFT
92800
Нема Залиха
Главни технички параметри: 44cm опис: пластична дршка   ..
329 ден.
Loading...
Loading...
Loading...