Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Акумулаторски алат

Акумулаторски алат
Прикажи:
Подреди по:
Бежичните ножици за трева се наменети за брзо уредување на вашиот двор или градина. Посебно се корис..
2.250 ден.
Kарактеристики:Електрична пила со моќност 1800W , должина на меч од 350мм. Пилата е наменета за сече..
6.990 ден.
Главни технички параметри: Батерија: Li- ion 18V, капацитет на батерија 1500mAh, должина на мач..
8.390 ден.
Акумупаторски ножици за жива ограда+тример за трева+батерија+брз полнач, 18V Li-ion, 1500mAh
8895620
Нема Залиха
Бидејќи квалитетната батерија е значаен трошок при купување акумулаторски алат, создадовме сет од 4 ..
8.999 ден.
Акумулаторски тример за трева, 18V, без батерија и полнач
8895611
Нема Залиха
Тримерот е наменет аа косење трева на тешко достапни места. Бидејќи не користи кабел лесна е за мани..
2.990 ден.
Акумулаторски ножици за трева и жива ограда, 7,2V, 1300mAh, Li-ion, EXTOL PREMIUM, HT 72
8895440
Нема Залиха
Главни  технички параметри: полнење на батерии 3-5 часа, напојување 7,2V, 1300mAh, Li..
3.190 ден.
Акумулаторски ножици за жива ограда, 18V, EXTOL PREMIUM
8895600
Нема Залиха
Главни технички параметри: вртежи 1200/min, тежина 2,7kg. Акумулаторските ножици се наменети за..
6.989 ден.
Акумулаторска косилка за трева, без четкици, 40V Li-ion, 2500mAh
8795630
Нема Залиха
Main technical parameters: battery: 40V Li-ion Battery capacity: 2500mAh speed: 3100 rpm chopping sh..
Прашај за Цена
Акумулаторска косилка за трева, 18V, EXTOL PREMIUM
8895610
Нема Залиха
Главни технички параметри: Батерија 18V Li-ion, вртежи 8500/min, дијаметар на косење 25cm,..
6.399 ден.
Акумулаторска косилка за трева без четкици, 25,2V Li-ion, 4000mAh, EXTOL PREMIUM
8895630
Нема Залиха
Акумулаторската косилка EXTOL PREMIUM е опремена со најмодерен мотор без четкици. Пре..
19.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...