Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Косилки за Трева

Косилки за Трева
Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторска косилка за трева, без четкици, 40V Li-ion, 2500mAh
8795630
Нема Залиха
Main technical parameters: battery: 40V Li-ion Battery capacity: 2500mAh speed: 3100 rpm chopping sh..
Прашај за Цена
Акумулаторска косилка за трева без четкици, 25,2V Li-ion, 4000mAh, EXTOL PREMIUM
8895630
Нема Залиха
Акумулаторската косилка EXTOL PREMIUM е опремена со најмодерен мотор без четкици. Пре..
19.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...