Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за жива ограда

Ножици за жива ограда
Прикажи:
Подреди по:
Бежичните ножици за трева се наменети за брзо уредување на вашиот двор или градина. Посебно се корис..
2.250 ден.
Акумулаторски ножици за трева и жива ограда, 7,2V, 1300mAh, Li-ion, EXTOL PREMIUM, HT 72
8895440
Нема Залиха
Главни  технички параметри: полнење на батерии 3-5 часа, напојување 7,2V, 1300mAh, Li..
3.190 ден.
Акумулаторски ножици за жива ограда, 18V, EXTOL PREMIUM
8895600
Нема Залиха
Главни технички параметри: вртежи 1200/min, тежина 2,7kg. Акумулаторските ножици се наменети за..
6.989 ден.
Loading...
Loading...
Loading...