Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градинарски Ножици и Пили

Градинарски Ножици и Пили
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: квалитетни сечива направени од нерѓосувачки челик, челик за чисто се..
425 ден.
Главни технички параметри: сечива од Јапонски карбиден челик, со завршна обработка од нерѓосувачки х..
699 ден.
Ергономски рачки во комбинација со тврда PP пластика и мека TPR гума. должина на сечиво 205mm, HCS м..
1.100 ден.
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
790 ден.
Ергономски рачки со TPR гума за заштита од пролизгување со елипсовидна форма, направени од лесна чел..
990 ден.
За сечење гранки до 45mm. Сечиво обложено со тефлон против лепење на остатоци од  гранки. Должи..
1.390 ден.
Главни технички параметри: дршка од цврст и лесен алуминиум со TPR гума против пролизгување, со..
690 ден.
Пила за гранки склоплива, 180mm, вкупна должина 405mm, тројно острени и калени заби, EXTOL CRAFT
70072
Нема Залиха
Главни технички параметри: 180mm опис: вкупна должина 405mm, тројно брусени калени заби ..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...