Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Гранки

Ножици за Гранки
Прикажи:
Подреди по:
Ергономски рачки во комбинација со тврда PP пластика и мека TPR гума. должина на сечиво 205mm, HCS м..
1.100 ден.
за сечење гранки до пречник 25mm, со двојно сечиво од јаглероден челик обложено со тефлон ..
699 ден.
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
790 ден.
Резервно сечиво за ножици за гранки 8873320, EXTOL PREMIUM
8873320A
Нема Залиха
Главни технички параметри: за ножици за гранки   8873320 ..
Прашај за Цена
Резервна вилица за ножици за гранки  8873320
8873320B
Нема Залиха
Главни технички параметри: за ножици за гранки  8873320 ..
50 ден.
Ножици за гранки телескопски со две острици, 640-905mm, за сечење гранки до пречник 35mm, HCS
8873106
Нема Залиха
Ергономски краеви на дршките, во комбинаицја со тврда PP пластика, обложена со TPR гума. до диј..
990 ден.
Ножици за гранки телескопски 670-940mm, HCS
8873116
Нема Залиха
За сечење гранки до 45mm. Сечиво обложено со тефлон против лепење на остатоци од  гранки. Должи..
1.190 ден.
Ножици за гранки со пренос, 730mm, за сечење гранки до пречник 45mm
8873311
Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво со површинска тефлонска заштита против лепење на остатоци од гранч..
949 ден.
Ножици за гранки со лост, 930mm, сечива SK5, за сечење гранки до пречник 50mm
8873321
Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво со тефлон заштита против лепење на остатоци од гранчиња, од S..
1.290 ден.
Градинарски ножици за гранки,400мм
38000
Нема Залиха
Главните технички параметри: 400мм,за сечење гранки до 30мм,материјал: нерѓосувачки челик, најлон ..
799 ден.
Loading...
Loading...
Loading...