Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пили за Гранки

Пили за Гранки
Прикажи:
Подреди по:
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ забите на двете сечила се калени; пофиниот раб е формиран од тројно оштрени заби с..
790 ден.
Пила за гранки склоплива, 180mm, вкупна должина 405mm, тројно острени и калени заби, EXTOL CRAFT
70072
Нема Залиха
Главни технички параметри: 180mm опис: вкупна должина 405mm, тројно брусени калени заби ..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...