Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за жива ограда

Ножици за жива ограда
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри:540мм,сечило од јаглероден челик ,обложени со тефлон. ..
690 ден.
Ножици за жива ограда 630mm, EXTOL PREMIUM
8873711
Нема Залиха
Ергономски рачки со TPR гума за заштита од пролизгување со елипсовидна форма, направени од лесна чел..
790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...