Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градинарски Ножици

Градинарски Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: квалитетни сечива направени од нерѓосувачки челик, челик за чисто се..
425 ден.
Главни технички параметри: сечива од Јапонски карбиден челик, со завршна обработка од нерѓосувачки х..
699 ден.
Главни технички параметри: дршка од цврст и лесен алуминиум со TPR гума против пролизгување, со..
690 ден.
Градинарски ножици со рог. опрема, 205mm, SK5
8872180
Нема Залиха
Запчаник за скалесто сечење со употреба на помала сила при работа овозможува сечење гранки до дија..
799 ден.
Градинарски ножици со механизам ErgoSmart ротирачки, 215mm, за сечење гранки до 20mm, SK5, EXTOL PREMIUM
8872100
Нема Залиха
Главни технички параметри: За сечење гранки до 20mm дијаметар, ротирање на долниот дел од рачката за..
1.145 ден.
Градинарски ножици 215mm, за сечење гранки до 20mm, SK5, EXTOL PREMIUM
8872102
Нема Залиха
Главни техички параметри: 215mm, за сечење гранки до 20mm, сечиво од квалитетен челик SK5 ..
890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...