Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Прскалки

Прскалки
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: контрола на проток, прилагодлив агол на завртување од под туш, может..
1.490 ден.
Прскалка рачна со притисок, 1,8l, месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскање, EXTOL PREMIUM
8876202
Нема Залиха
Тех.параметри: 1,8l, опис: месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскањеí материјал..
290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...