Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Прскалки

Прскалки
Прикажи:
Подреди по:
Прскалка рачна со притисок, 1,8l, месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскање, EXTOL PREMIUM
8876202
Нема Залиха
Тех.параметри: 1,8l, опис: месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскањеí материјал..
290 ден.
Градинарска туш прскалка со регулација со 7 функции, ABS, EXTOL PREMIUM
8876455
Нема Залиха
Главни технички параметри: 7 функции. Можност за регулирање на протокот и на спрејот - од фино распр..
479 ден.
Loading...
Loading...
Loading...