Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Системи за Навлажнување

Системи за Навлажнување
Прикажи:
Подреди по:
Mожност за регулација на прскање од слаб млаз до полн проток, ергономска рачка со кочница ..
333 ден.
Материјал: месинг,  можност за регулација на прскање од слаб млаз до полн проток, ..
659 ден.
Спојка за црево 3/4´´ STOP вентил, месинг, EXTOL PREMIUM
70404
Нема Залиха
Главни технички параметри:  3/4´´, STOP вентил, материјал: месинг ..
299 ден.
Спојка за црево, месинг 3/4´´, EXTOL PREMIUM
70408
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3/4" материјал: месинг ..
276 ден.
Loading...
Loading...
Loading...