Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Прскалки за наводнување

Прскалки за наводнување
Прикажи:
Подреди по:
Материјал: месинг,  можност за регулација на прскање од слаб млаз до полн проток, ..
890 ден.
Mожност за регулација на прскање од слаб млаз до полн проток, ергономска рачка со кочница ..
430 ден.
Прскалка -млазница, 2функции, можност за нагодување на прскање од магловито до силен проток, EXTOL PREMIUM
8876051
Нема Залиха
Главни технички параметри: 2функции, можност за прскање од фина магла до целосен проток. Материјал: ..
279 ден.
Loading...
Loading...
Loading...