Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Додатоци за Црева

Додатоци за Црева
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: со метален шилец. Со неа може да се трасира патот на движење на црев..
159 ден.
Количка за намотување на црево, 1/2" x 60m, ABS, EXTOL PREMIUM
8876482
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1/2 "x 60, Црево не е вклучено. Капацитет: 60м 1/2" црево ..
1.590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...