Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пластични Спојки

Пластични Спојки
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: за 1/2 "-5/8" црево. Прилагодлив спреј од фино распрснувањ..
299 ден.
Главни технички параметри: за поврзување на две црева. Материјал: ABS ..
35 ден.
Главни технички параметри: можноста за регулирање на протокот и распрснувањето - од од фино рас..
429 ден.
Loading...
Loading...
Loading...