Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Месингани Спојки и Чешми

Месингани Спојки и Чешми
Прикажи:
Подреди по:
Спојка за црево 3/4´´ STOP вентил, месинг, EXTOL PREMIUM
70404
Нема Залиха
Главни технички параметри:  3/4´´, STOP вентил, материјал: месинг ..
299 ден.
Спојка за црево, месинг 3/4´´, EXTOL PREMIUM
70408
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3/4" материјал: месинг ..
276 ден.
Техн. карактеристики: големина 3/4", 230gr, рачка од челик, тело од легура на цинк ..
289 ден.
Loading...
Loading...
Loading...