Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Црева

Црева
Прикажи:
Подреди по:
Квалитетно градинарско црево од мека пластика PVC 320g/m, армирано со полиестерски влакна.должина 25..
3.990 ден. 3.190 ден.
Црево за градина, 1/2", 25m, 130g/m, непроѕирно, EXTOL PREMIUM
9005310
Нема Залиха
Квалитетно 4-слојно градинарско црево направено од мека PVC пластика, армирано со двојна мрежа. ..
0 ден.
Loading...
Loading...
Loading...