Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Електричен Алат

Електричен Алат
Прикажи:
Подреди по:
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Абразивни исечоци може да се користат во работи за чистење на домаќинствата как..
499 ден. 449 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Напон / фреквенција 230V / 50Hz,потрошувачка на енергија 500W, број на осцилац..
3.990 ден.
Овој моќен и разновиден чистач под висок притисок вклучува метална пумпа со клипови. Главната примен..
12.900 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230 V / 50 Hz, потрошувачка на енергија 650 W, број на осц..
5.990 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ батерија 7,2V Li-ion, капацитет на батеријата 1500 mAh, број на осцилации 1100..
4.590 ден.
Kарактеристики:Електрична пила со моќност 1800W , должина на меч од 350мм. Пилата е наменета за сече..
6.990 ден.
Чистач со вода под висок притисок, 100бари,1400W, EXTOL CRAFT
413103
Нема Залиха
Овој мал чистач со висок притисок има метална пумпа со клипови и е наменет за чистење површини и пов..
5.990 ден.
Секачи ножиња HSS, 2пар, за мелница за градинарски отпад, 8895420 EXTOL PREMIUM
8895420A
Нема Залиха
Главни технички параметри: ножиња HSS, 2пар, за мелница за градинарски отпад, 8895420 ..
500 ден.
Ротирачка четка, Ф15см, EXTOL CRAFT
413201
Нема Залиха
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ содржи ротирачки четки управувани од млаз вода ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: може да с..
899 ден.
Електрични ножици за жива ограда, 600W, 550mm, EXTOL PREMIUM, HT 1
8895441
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција 220V/50Hz, моќност 600W, број на осцилации 1400/mi..
4.590 ден.
Дробилка за градинарски отпад, 2500W, 50l, EXTOL PREMIUM, CS 24 B
8895420
Нема Залиха
Машината е наменета за мелење органски отпад, како што се лисја, гранки и остатоци од растенија. Гла..
10.000 ден.
Loading...
Loading...
Loading...