Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Жива Ограда

Ножици за Жива Ограда
Прикажи:
Подреди по:
Електрични ножици за жива ограда, 500W, 450mm, EXTOL CRAFT
415113
Нема Залиха
Главни технички параметри: Електричните ножици за жива ограда се наменети за кастрење и об..
3.330 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Напон / фреквенција 230V / 50Hz,потрошувачка на енергија 500W, број на осцилац..
2.990 ден.
Главни технички параметри: напон/фреквенција 220V/50Hz, моќност 600W, број на осцилации 1400/mi..
4.590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...