Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Чистачи со вода

Чистачи со вода
Прикажи:
Подреди по:
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ содржи ротирачки четки управувани од млаз вода ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: може да с..
899 ден.
Чистач со вода под висок притисок, 1800W, 140bar, EXTOL PREMIUM, HPC 1800
8895200
Нема Залиха
Овој моќен и разновиден чистач под висок притисок вклучува метална пумпа со клипови. Главната примен..
9.790 ден.
Чистач со вода под висок притисок, 100бари,1400W, EXTOL CRAFT
413103
Нема Залиха
Овој мал чистач со висок притисок има метална пумпа со клипови и е наменет за чистење површини и пов..
5.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...