Ресетирај
Достапност
Брендови

Дробилка на  Градинарски Отпад

Дробилка на  Градинарски Отпад
Прикажи:
Подреди по:
Дробилка за градинарски отпад, 2500W, 50l, EXTOL PREMIUM, CS 24 B
8895420
Нема Залиха
Машината е наменета за мелење органски отпад, како што се лисја, гранки и остатоци од растенија. Гла..
10.000 ден.
Loading...
Loading...
Loading...