Ресетирај
Достапност
Брендови

Пили со Ланец

Пили со Ланец
Прикажи:
Подреди по:
Електрична верижна пила, 1800W, 350 mm
405610
Нема Залиха
Kарактеристики:Електрична пила со моќност 1800W , должина на меч од 350мм. Пилата е наменета за сече..
6.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...