Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Косилки за Трева

Косилки за Трева
Прикажи:
Подреди по:
Жица за косилка, 2mm, 15m, ѕвездаст профил, најлон PA66, EXTOL PREMIUM
8870923
Нема Залиха
Техничи податоци: специјално јадро го зголемува животниот век на жицата ..
99 ден.
Loading...
Loading...
Loading...