Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Тримери

Тримери
Прикажи:
Подреди по:
Технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 550W, брзина 10000/min, дијаметар..
2.690 ден.
Косилка за трева со жица, 1000W, 35cm, EXTOL PREMIUM, GT 1000
8895405
Нема Залиха
Технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1000W, брзина 9000/min, дија..
5.849 ден.
Loading...
Loading...
Loading...