Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Додатоци

Прикажи:
Подреди по:
Жица за косилка, 3,0mm, 15m, коцкаст профил, EXTOL CRAFT
70925
Нема Залиха
Hlavní technické parametry: tech. údaje: 3,0mm, 15m popis: čtvercový profil materiál: nylon..
Прашај за Цена
Жица за тример, ѕвездаст профил, 3,0mm, 75m, PA66, EXTOL PREMIUM
8870929
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: дебелина на жица 3,0 мм,должина 75 м, материјал ПА66 ..
489 ден.
Loading...
Loading...
Loading...