Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пневматски Алат

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
5.290 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6.490 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
9.690 ден.
прифат 1/2", вртежен момент 88Nm, должина 260mm,вртежи без отповарување 150/min, потреба од воз..
3.290 ден.
Поради квалитетните композитни материјали од кои е направена, брусилката има намалени вибрации при р..
1.790 ден.
Поради квалитетните композитни материјали од кои е направена, брусилката има намалени вибрации, пого..
2.790 ден.
Композитно тело. Чаура 6mm и 3mm.вртежи без отповарување 170/min, потреба од воздух 127/min, ра..
2.690 ден.
Пневматската ексцентрична брусилка е наменета за брусење на дрво, метал, пластика, глет маса и кит, ..
6.290 ден.
Клинци за пневматски заковувач, 480пар, 75mm, ∅3,05mm, EXTOL PREMIUM
8862604
Нема Залиха
за пневматски заковувач 8865042, 75mm, ∅3,05mm, агол на ковање 34°,  H 7mm ..
529 ден.
Пневматската линеарна брусилка е дизајнирана за фино брусење, отстранување остатоци, глода..
1.970 ден.
Loading...
Loading...
Loading...